Prodané nemovitosti

Pár vybraných nemovitostí, které se nám podařilo prodat a to hlavně díky videu, vlastním webovým stránkám nemovitosti a cílené reklamě na sociálních sítích. Posuďte sami.

Za jak dlouho prodá Lukáš Hrdina nemovitost?

0
%
do 14 dnů
0
%
do 1 měsíce
0
%
do 3 měsíců
0
%
do 1 roka

Prodej bytu 2+1 s garáží Lanškroun, ul. Zborovská

prodáno za cenu, která byla v tu dobu absolutně nejvyšší ve městě

Při prodeji své nemovitosti jsem byla rozhodnutá pro využití služeb realitního makléře, abych se nemusela o nic starat. Zbývalo jenom vybrat si toho správného. Měla jsem také obavy, aby částka z prodeje pro mě byla dostatečně uspokojivá. Tyto obavy se nejenom nepotvrdily, ale částka dokonce předčila má očekávání. S Lukášem Hrdinou byla od začátku výborná komunikace s perfektním přístupem ke klientovi. Rozhodně doporučuji jeho služby dalším klientům, protože vše proběhlo na jedničku a pro mě bez starostí a částka z prodeje byla více než uspokojivá.
Ing. Hana Kalinová

Prodej domu v Úsově, okres Šumperk

prodáno za 8 dní, cena o 25% vyšší než ostatní nabídky

Chtěla bych moc poděkovat za pomoc při prodeji mého domu panu Lukáši Hrdinovi. Od začátku až do konce vše vyřídil za mě, neustále mě informoval o následujících krocích a já jsem se tak v klidu mohla připravovat na stěhování do nového.
Květa Švédová

Prodej bytu 2+1 v Lanškrouně, ul. Krátká

prodáno za 21 dní, za plnou cenu bez poskytování slevy

Musím Vám hrozně moc poděkovat za spolupráci při prodeji mého bytu. Měla jsem z toho hrůzu, abych někomu nenaletěla a na nic se nezapomnělo. Ale s Vámi byla super spolupráce, všechno jste mi pečlivě vysvětlil a když jsem to nepochopila, tak jste byl dostatečně trpělivý a vysvětlil mi to i napodruhé. Všechno byla přesně tak, jak jste mi slíbil a jak jsme se domluvili. Určitě Vás mohu doporučit dalším, kteří hodlají prodat svoji nemovitost bezpečně a bez starostí.
Zdeňka Faltýnková

Prodej dvougeneračního rodinného domu České Libchavy

prodáno nejvyšší nabídce za cenu, která se zdála bláznivá vůči cenám v okolí

Prodej bytu 3+kk v Lanškrouně, ul. Dobrovského

prodáno za 8 dní, cena o 10% vyšší než ostatní nabídky

Pro Lukášem jsem se rozhodl, protože jsem věděl, že vše zařídí rychle, spolehlivě a jeho prezentace prodávaných nemovitostí je bezkonkurenční. Všechno se do puntíku vyplnilo, byt se prodal rychle, za dobrou cenu a já jsem byl spokojený ve všech ohledech. Rozhodně bych doporučil jeho služby dalším klientům.
Miroslav Novák

Prodej bytu ve Svitavách, ul. Felberova

prodáno za 23 dní, cena o 8% vyšší než ostatní nabídky

Také bych Vám chtěla ještě i touto cestou poděkovat, protože s realitním makléřem jako jste Vy, jsem se dosud nesetkala. Mám zkušenosti s nákupem i prodejem prostřednictvím RK a musím říci, že Vy jste JEDNIČKA!!! Příjemné vystupování, skvělá spolupráce, neustálý kontakt atd. Moc děkuji.
Pavla Dvořáčková

Prodej zrekonstruovaného bytu 4+kk Lanškroun, ul. Seifertova

prodáno za pouhých 10 dní, bez poskytování jakékoliv slevy z kupní ceny

Prodej rodinného domu v Lanškrouně, Dolní Třešňovec

Pane Hrdino, touto cestou Vám chci poděkovat za váš vstřícný přístup, bezva spolupráci a neustálý kontakt. O nic jsem se nemusela starat. Všechno jste za mě vyřídil sám, bylo toho hodně, protože nemovitost byla zatížena dluhem. Jsem ráda, že jsem vás poznala jako férového muže v realitách, kterých mnoho není. Doporučuji vás všem!
Marie Sýkorová

Pokaždé je mým cílem prodat za co nejvyšší cenu, proto k prodeji vždy využívám nejen videoprohlídku či vlastní webovou stránku nemovitosti ale také placenou cílenou reklamu na sociálních sítích.

Například toto video díky tomu vidělo celkem 1 656 lidí

A takto aktuálně vypadá moje prezentace prodeje nemovitosti:

Rodinný dům Albrechtice u Lanškrouna

Řadový rodinný dům Lanškroun

Řadový rodinný dům Skořenice, Choceň

Vybavený kemp Iveta, Svojanov

Družstevní byt 5+1 Lanškroun

Řadový rodinný dům Praha 11 Háje

Chcete také takto odprezentovat prodej Vaší nemovitosti?

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů