Reference

Co mi napsali spokojení klienti, kterým jsem zjednodušil život při prodeji jejich nemovitosti

Příběh jedné reference

Hlavně to už prodejte, prosím!

​Tak tento úkol jsem dostal od majitelky, která se přes 2 roky snažila prodat svůj dům, na který vzhledem ke svému věku ji docházely síly. Nemovitost celou dobu nabízela konkurenční realitní kancelář s výhradním zastoupením.

Úkol zněl jasně: vypovědět smlouvu s předchozí RK, která k tomu nebyla příliš ochotná a poté co nejrychleji prodat​.

Za 29 dní bylo zarezervováno

​Celé 2 roky bez jediné prohlídky, bez jakýchkoli informací od makléře, který měl tuto nemovitost na starost. Výpověď smlouvy byla nakonec akceptována a my jsme se do toho mohli pustit.

​6. září jsme stanovili důkladný plán prodejepřipravili dům k prezentaci a poslali do inzerce.

První reakce na sebe nenechala dlouho čekat a všichni jsme se mohli těšit na prohlídku. Po druhé prohlídce jsme si se zájemci plácli a 4. října jsme podepsali rezervační smlouvu​.

Vánoce již rodina trávila v novém!

Ještě jednou Vám děkuji, moc jste mi pomohl. Noví majitelé jsou moc spokojeni a já jsem ráda, že je dům v dobrých rukou. Přeji Vám, ať se nadále daří ve Vaší dobré práci a děláte radost dalším lidem, jako jste udělal mě. Velké díky!
Hana Horákováprodej domu Dolní Dobrouč
Byl jednou jeden sen – sen o jistotě, klidu a pohodě. Šest lidí z jedné rodiny si usmyslelo, že si vybuduje ostrůvek pohody v dnešním stresujícím světě. A tak začalo dlouhé hledání toho pravého ořechového – vlastního domečku. Dnes už bydlíme, vše je zařízeno a máme za sebou první společné Vánoce. Sen se stal skutečností. Díky Vám.
Radka Bielčiková s rodinoukupující
Všechny peníze jsou na našem účtě, moc Vám za všechno děkujeme! V příštích dnech od nás můžete čekat dárek. Za 8 let prodeje jste byl ze všech makléřů zdaleka nejlepší. Pomohl jste nám změnit naše životy k lepšímu a my jsme Vám za to moc vděční! Tento dárek je to nejmenší, co jsme pro Vás mohli udělat.
Tom a Amy Rynstonprodej bývalého mlýna v Sázavě
Také bych Vám chtěla ještě i touto cestou poděkovat, protože s realitním makléřem jako jste Vy, jsem se dosud nesetkala. Mám zkušenosti s nákupem i prodejem prostřednictvím RK a musím říci, že Vy jste JEDNIČKA!!! Příjemné vystupování, skvělá spolupráce, neustálý kontakt atd. Moc děkuji.
Pavla Dvořáčkováprodej bytu Svitavy
Při prodeji mých pozemků jsem měl to štěstí, že jsem si z mnoha realitních makléřů vybral právě tebe. Díky tvé profesionalitě jsem si ušetřil spoustu času,nervů a peněz. Podle mých zkušeností s tebou soudím, že by ses měl stát vzorem i ostatním lidem v oboru realit.
Ivo Stasiowskiprodej pozemků v Lanškrouně
Když jsem se dostal do tíživé životní situace a jediným východiskem byl prodej mého bytu, byl jsem od začátku rozhodnutý využít služeb realitního makléře. Vybíral jsem z více známých, kteří se tím zabývají. Pro Lukášem jsem se rozhodl, protože jsem znal jeho práci již z dřívějška a věděl jsem, že vše zařídí rychle, spolehlivě a jeho prezentace prodávaných nemovitostí je bezkonkurenční. Všechno se do puntíku vyplnilo, byt se prodal rychle, za dobrou cenu a já jsem byl spokojený ve všech ohledech. Rozhodně bych doporučil jeho služby dalším klientům.
Miroslav Novákprodej bytu Lanškroun
Ráda bych poděkovala za již druhou skvělou spolupráci při prodeji nemovitosti panu Lukáši Hrdinovi. Příběh začal již před 5 ti lety, kdy mě Lukáš přesvědčil o své profesionalitě, spolehlivosti, loajalitě a hlavně důvěře. Tenkrát nám zprostředkoval prodej RD v okrese Ústí nad Orlicí. Letos, když jsem řešila prodej bytové jednotky tentokrát ovšem v Moravskoslezském kraji, volba byla jasná......prodat to může jedině Lukáš Hrdina a nikoho jiného nechci. Zvedla jsem telefon, po pěti letech se ozvala a požádala o pomoc. I když to měl pan Hrdina 200 km daleko, ve štychu mně nenechal a za to mu patří velké díky. Opět nastoupila profesionalita a můj klid, že se nemusím o nic starat, a vše poběží hladce. Vskutku jsem se nemýlila, byt byl do měsíce prodán!!!!! Lukáši, takže ještě jednou moc velké díky za vše i při druhém zprostředkování prodeje. Jste pro mně jednička v realitním světě a kdyby zase někdy cokoliv, moje volba jasná. Vám všem, pokud potřebujete prodat nemovitost, mít vše hladce a rychle vyřešené, neváhejte se obrátit na pana Hrdinu. Já mohu jen a jen DOPORUČIT!!! 🙂
Hana Kapolkováprodej domu a bytu
Při prodeji své nemovitosti jsem byla rozhodnutá pro využití služeb realitního makléře, abych se nemusela o nic starat. Zbývalo jenom vybrat si toho správného. Měla jsem také obavy, aby částka z prodeje pro mě byla dostatečně uspokojivá. Tyto obavy se nejenom nepotvrdily, ale částka dokonce předčila má očekávání. S Lukášem Hrdinou byla od začátku výborná komunikace s perfektním přístupem ke klientovi. Rozhodně doporučuji jeho služby dalším klientům, protože vše proběhlo na jedničku a pro mě bez starostí a částka z prodeje byla více než uspokojivá.
Ing. Hana Kalinováprodej garáže a bytu Lanškroun
Potřebovala jsem prodat polovinu domu po rodičích a chtěla jsem, aby vše dopadlo dobře. A to i finančně. Ani jsem nepřemýšlela, že oslovím realitního makléře, než jsem zcela náhodou narazila na Lukáše Hrdinu. Od té doby jsem mohla své obavy hodit za hlavu, o nic jsem se nemusela starat, návštěvy zájemců i veškeré úřední věci okolo prodeje Lukáš zařídil sám. Byla jsem maximálně spokojená po všech stránkách a doporučuji jeho služby dalším klientům. Nakonec jsem velice ráda, že jsem se pro něj rozhodla, přeci jen laik nemá všechny zkušenosti a informace.
Mirka Opatováprodej poloviny domu Ústí nad Orlicí
Musím Vám hrozně moc poděkovat za spolupráci při prodeji mého bytu. Měla jsem z toho hrůzu, abych někomu nenaletěla a na nic se nezapomnělo. Ale s Vámi byla super spolupráce, všechno jste mi pečlivě vysvětlil a když jsem to nepochopila, tak jste byl dostatečně trpělivý a vysvětlil mi to i napodruhé. Všechno byla přesně tak, jak jste mi slíbil a jak jsme se domluvili. Určitě Vás mohu doporučit dalším, kteří hodlají prodat svoji nemovitost bezpečně a bez starostí.
Zdeňka Faltýnkováprodej bytu v Lanškrouně
Pane Hrdino, touto cestou Vám chci poděkovat za váš vstřícný přístup, bezva spolupráci a neustálý kontakt. O nic jsem se nemusela starat. Všechno jste za mě vyřídil sám, bylo toho hodně, protože nemovitost byla zatížena dluhem. Jsem rádá, že jsem vás poznala jako férového muže v realitách, kterých mnoho není. Doporučuji vás všem!
Marie Sýkorováprodej domu Dolní Třešňovec
S Vašimi službami jsem byl spokojen na 120%!!! Vše bylo řešeno velmi rychle, bezodkladně s profesionálním přístupem. Prodej se z obchodního hlediska lehce "zašmodrchal", což pro Vás nebylo překážkou a hravě jste si s tím poradil. Spolupráce pro mě byla zásadní, neboť jsem se nemusel vlastně o nic starat a veškeré zákonné postupy, náležitosti jste zajistil tak, aby byl prodej domu zdárně dotažen do finále. Kdybych v budoucnu opět řešil problematiku s nemovitostmi, tak se na Vás jistě s důvěrou obrátím. Doporučuji všem!
Jiří Novákprodej domu Ústí nad Orlicí
Děkuji Vám za nás všechny za Vaši vstřícnost a profesionalitu. Děkuji Vám za pochopení a trpělivost. Děkuji Vám za všechny služby, které jste nám poskytl. Děkuji Vám za velmi příjemné vystupování při každém setkání. Váš přístup k práci nás přesvědčil, že není všechno „shnilé“ v tomto státě, ale že jsou i firmy a lidé, kterým lze věřit. Přeji Vám hodně štěstí a dalších úspěchů.
Radka Bielčiková s rodinoukoupě domu Dolní Dobrouč
Na Vaši práci a ochotu bylo vždy spolehnutí. Byl jste vytrvalý a díky stálému řešení a vymýšlení nové strategie dům prodal. Za to moc děkuji!
Jiří Matoušekprodej domu Králíky
Díky Vaší spolupráci jsem mohla ušetřený čas v klidu a bez starostí věnovat svým vnoučatům. Bylo opravdu příjemné s Vámi spolupracovat. Ještě jednou moc děkuji a přeji příjemnou spolupráci s dalšími klienty!
Danuše Studenáprodej domu v Lanškrouně
Díky Vám za perfektní servis a lidský přístup. Nemusela jsem se vůbec o nic starat a přesto jsem cítila jistotu, že všechno klapne podle plánu. Mohla jsem se naplno věnovat svým zájmům a starosti o prodej přehodit na Vás.
Jitka Šírlováprodej domu v Mistrovicích
Díky spolupráci s Vámi jsem si ušetřil spoustu starostí a hlavně času, který jsem mohl věnovat tomu, co mě baví! Ještě jednou moc díky!
Josef Brdíčkoprodej domu Dětřichov u Svitav

Chcete také mít možnost napsat mi takovou referenci?

Tak už na nic nečekejte a napište mi.

Zjednodušte si život při prodeji nemovitosti i Vy! 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů