Lukáš Hrdina:

"Zjednodušuji lidem život při prodeji jejich nemovitosti, aby prodali RYCHLE, za co NEJVYŠŠÍ CENU a BEZ RIZIKA!"

Lukáš Hrdina

Toužíte také prodat do 1 měsíce stejně jako

0
%
nemovitostí

Trvalo mi dlouho, než jsem přišel na to, jak to udělat, abych klientům prodal RYCHLE A VÝHODNĚ!

V roce 2011 jsem s velkým elánem vstupoval do světa nemovitostí s cílem, že každému klientovi pomůžu prodat jeho nemovitost rychle a za co nejvíc peněz. Po tom přeci každý z nás touží. Nebylo to však tak jednoduché, jak jsem si maloval.

Trvalo mi 8 měsíců než jsem prodal první nemovitost a klienti byli spíše rozladění, než aby byli spokojení. Já jsem to chápal, ale nevěděl jsem, jak to otočit. Navíc prodej nemovitostí pro mě byl jediným zdrojem příjmů a když chcete uživit rodinu, musíte se umět otáčet. To asi znáte. 😉

\"Kdo

Mohl jsem to zabalit a smířit se s neúspěchem a nebo se začít vzdělávat a bojovat. Vybral jsem si tu těžší cestu, to už ke mně tak nějak patří. Celý život se věnuji sportu a sportovci se přeci nevzdávají. Navíc bych chtěl, aby se mé děti nevzdávaly a vedu je k tomu od malička. To bych byl špatný učitel. 🙂

Můj cíl byl stále stejný - SPOKOJENÝ KLIENT. A prodávající je nejvíc spokojený, když prodá rychle a výhodně.

Jak to ale udělat?

Za ty roky mám za sebou desítky realizovaných obchodů, na kterých jsem se naučil, jak to udělat, aby byl klient nadšený. Protože přeci prodal rychle a výhodně. Ale jeden byl pro mě zlomový. Měl jsem prodávat byt, za který majitelé chtěli mnohem vyšší cenu, než byla v té době obvyklá. Mohl jsem se snažit je přesvědčit, že za takovou cenu to neprodáme (tak, jak jsem to dělal do té doby), ale já jsem to bral jako příležitost a řekl jsem si PRODÁM TO!

\"Rezervováno

REZERVOVÁNO ZA 11 DNÍ

za cenu o 30% vyšší než bylo v tu dobu obvyklé

 

Jedno velké AHA!

A nebyla to náhoda. Od té doby jsem stejnou strategii použil na další obchody a díky tomu jsem přesvědčený o tom, že jsou klienti nadšení! Nakonec posuďte sami:

Také bych Vám chtěla ještě i touto cestou poděkovat, protože s realitním makléřem jako jste Vy, jsem se dosud nesetkala. Mám zkušenosti s nákupem i prodejem prostřednictvím RK a musím říci, že Vy jste JEDNIČKA!!! Příjemné vystupování, skvělá spolupráce. Moc děkuji.
Pavla DvořáčkováSvitavy
Všechny peníze jsou na našem účtě, moc Vám za všechno děkujeme! V příštích dnech od nás můžete čekat dárek. Za 8 let prodeje jste byl ze všech makléřů zdaleka nejlepší. Pomohl jste nám změnit naše životy k lepšímu a my jsme Vám za to moc vděční! Tento dárek je to nejmenší, co jsme pro Vás mohli udělat.
Tom a Amy RynstonPraha
Při prodeji mých pozemků jsem měl to štěstí, že jsem si z mnoha realitních makléřů vybral právě tebe. Díky tvé profesionalitě jsem si ušetřil spoustu času,nervů a peněz. Podle mých zkušeností s tebou soudím, že by ses měl stát vzorem i ostatním lidem v oboru realit.
Ivo StasiowskiLanškroun
S Vašimi službami jsem byl spokojen na 120%!!! Vše bylo řešeno velmi rychle, bezodkladně s profesionálním přístupem. Prodej se z obchodního hlediska lehce "zašmodrchal", což pro Vás nebylo překážkou a hravě jste si s tím poradil. Spolupráce pro mě byla zásadní, neboť jsem se nemusel vlastně o nic starat a veškeré zákonné postupy, náležitosti jste zajistil tak, aby byl prodej domu zdárně dotažen do finále. Kdybych v budoucnu opět řešil problematiku s nemovitostmi, tak se na Vás jistě s důvěrou obrátím. Doporučuji všem!
Jiří NovákÚstí nad Orlicí
Při prodeji své nemovitosti jsem byla rozhodnutá pro využití služeb realitního makléře, abych se nemusela o nic starat. Zbývalo jenom vybrat si toho správného. Měla jsem také obavy, aby částka z prodeje pro mě byla dostatečně uspokojivá. Tyto obavy se nejenom nepotvrdily, ale částka dokonce předčila má očekávání. S Lukášem Hrdinou byla od začátku výborná komunikace s perfektním přístupem ke klientovi. Rozhodně doporučuji jeho služby dalším klientům, protože vše proběhlo na jedničku a pro mě bez starostí a částka z prodeje byla více než uspokojivá.
Ing. Hana KalinováPraha

Chci být klientům ještě blíž!

Začal jsem publikovat návody a rady formou článků na svém webu, napsal jsem i dvě elektronické knihy

Kdo je Lukáš Hrdina

Začali mě kontaktovat také klienti, kteří mě prosili o radu. To byl skvělý pocit. Problém však byl v tom, že jejich nemovitosti se nacházely v různých koutech naší vlasti a já jsem jim nedokázal s ohledem na velkou vzdálenost mezi námi nějak pomoc.

Proto jsem spustil ojedinělý projekt

Prodávajícím v Královéhradeckém, Pardubickém a částečně Olomouckém kraji ukazuji jak mohou prodat svoji nemovitost bez rizika. 

A ostatním pomáhám díky všem těm dnešním technologiím na dálku, ale přesto velmi úzce. Poskutuji jim osobní realitní konzultace, aby také oni měli tu možnost prodat svoji nemovitost rychle, výhodně a bez rizika.


Těším se na spolupráci také s Vámi!

Nejprve vyplňte formulář a já se Vám co nejdříve ozvu.