Řešíte nějaký problém s nemovitostí? Společně to zvládneme!

Vyberte si pouze tu službu, kterou skutečně využijete:

Nejdražší věcí na světě je důvěra. Může trvat roky, než si ji zasloužíš a několik sekund, abys ji ztratil!

Lukáš Hrdina
Všechny peníze jsou na našem účtě, moc Vám za všechno děkujeme! V příštích dnech od nás můžete čekat dárek. Za 8 let prodeje jste byl ze všech makléřů zdaleka nejlepší. Pomohl jste nám změnit naše životy k lepšímu a my jsme Vám za to moc vděční!
Tom a Amy RynstonPraha
Chtěla bych Vám poděkovat, protože s realitním makléřem jako jste Vy, jsem se dosud nesetkala. Mám zkušenosti s nákupem i prodejem prostřednictvím RK a musím říci, že Vy jste JEDNIČKA!!! Příjemné vystupování, skvělá spolupráce.
Pavla DvořáčkováSvitavy
Při prodeji mých pozemků jsem měl to štěstí, že jsem si z mnoha realitních makléřů vybral právě tebe. Díky tvé profesionalitě jsem si ušetřil spoustu času,nervů a peněz. Podle mých zkušeností soudím, že by ses měl stát vzorem i ostatním lidem v oboru realit.
Ivo StasiowskiLanškroun

Prodejte svoji nemovitost bez starostí a do 1 měsíce

Najděme pro Vaši nemovitost vážného zájemce do 1 měsíce. Nemusíte si lámat hlavu s tím, co a jak musíte nutně zařídit, abyste neriskovali ztrátu svého majetku. Věnujte se pouze tomu, co Vás skutečně baví a prodej nechte na mě.

Jak prodat nemovitost

Zajistěte si bezpečný převod své nemovitosti

Možná už máte vážného zájemce, který chce Vaši nemovitost. To je důležitý ale pouze první krok. Nyní zbývá zjistit, co všechno musíte zařídit a jak to udělat, aby Vás zájemce neošulil. Chcete přeci převést svoji nemovitost bez postihu úředníků státní správy a nepřišli jste zbytečně o své peníze.

Odhad tržní ceny

Zjistěte skutečnou cenu své nemovitosti

Zdědili jste nemovitost a notář po Vás chce znát její tržní cenu a vypracovat tržní ocenění?

Plánujete prodej své nemovitost a nechcete prodat pod cenou nebo prodávat měsíce a roky kvůli přestřelené ceně?

Prodáváte svoji nemovitost a nedaří se Vám? Máte pocit, že cena je ten hlavní problém, proč prodej vázne?

Výkup nemovitosti

Získejte peníze ze svojí nemovitosti za pár hodin

Dostali jste se do stiuace, kdy potřebujete peníze ihned a nemůžete čekat na to, kdy se najde vážný zájemce?

Řešením může být výkup nemovitosti s vyplacením peněz do několika hodin.

S Vašimi službami jsem byl spokojen na 120%!!! Vše bylo řešeno velmi rychle, bezodkladně s profesionálním přístupem. Prodej se z obchodního hlediska lehce "zašmodrchal", což pro Vás nebylo překážkou a hravě jste si s tím poradil. Spolupráce pro mě byla zásadní, neboť jsem se nemusel vlastně o nic starat a veškeré zákonné postupy, náležitosti jste zajistil tak, aby byl prodej domu zdárně dotažen do finále. Kdybych v budoucnu opět řešil problematiku s nemovitostmi, tak se na Vás jistě s důvěrou obrátím. Doporučuji všem!
Jiří NovákÚstí nad Orlicí
Když jsem se dostal do tíživé životní situace a jediným východiskem byl prodej mého bytu, byl jsem od začátku rozhodnutý využít služeb realitního makléře. Vybíral jsem z více známých, kteří se tím zabývají. Pro Lukášem jsem se rozhodl, protože jsem znal jeho práci již z dřívějška a věděl jsem, že vše zařídí rychle, spolehlivě a jeho prezentace prodávaných nemovitostí je bezkonkurenční. Všechno se do puntíku vyplnilo, byt se prodal rychle, za dobrou cenu a já jsem byl spokojený ve všech ohledech. Rozhodně bych doporučil jeho služby dalším klientům.
Miroslav NovákLanškroun
Při prodeji své nemovitosti jsem byla rozhodnutá pro využití služeb realitního makléře, abych se nemusela o nic starat. Zbývalo jenom vybrat si toho správného. Měla jsem také obavy, aby částka z prodeje pro mě byla dostatečně uspokojivá. Tyto obavy se nejenom nepotvrdily, ale částka dokonce předčila má očekávání. S Lukášem Hrdinou byla od začátku výborná komunikace s perfektním přístupem ke klientovi. Rozhodně doporučuji jeho služby dalším klientům, protože vše proběhlo na jedničku a pro mě absolutně bez starostí.
Ing. Hana KalinováPraha
Pane Hrdino, touto cestou Vám chci poděkovat za váš vstřícný přístup, bezva spolupráci a neustálý kontakt. O nic jsem se nemusela starat. Všechno jste za mě vyřídil sám, bylo toho hodně, protože nemovitost byla zatížena dluhem. Jsem rádá, že jsem vás poznala jako férového muže v realitách, kterých mnoho není. Doporučuji vás všem!
Marie SýkorováPlzeň
Děkuji Vám za nás všechny za Vaši vstřícnost a profesionalitu. Děkuji Vám za pochopení a trpělivost. Děkuji Vám za všechny služby, které jste nám poskytl. Děkuji Vám za velmi příjemné vystupování při každém setkání. Váš přístup k práci nás přesvědčil, že není všechno „shnilé“ v tomto státě, ale že jsou i firmy a lidé, kterým lze věřit.
Radmila BielčikováDolní Dobrouč
Ještě jednou Vám děkuji, moc jste mi pomohl. Noví majitelé jsou moc spokojeni a já jsem ráda, že je dům v dobrých rukou. Přeji Vám, ať se nadále daří ve Vaší dobré práci a děláte radost dalším lidem, jako jste udělal mě. Velké díky!
Hana HorákováÚstí nad Orlicí
Exekuce, oddlužení

Nenechte svůj majetek ve chřtánu exekutora

Dostali jste se do složité situace, kterou je nutné řešit diskrétně a rychle, aby se nestala tragédie? Není Vám příjemné řešit komunikaci s arogantním exekutorem a zamotat se do jeho sítí ještě hlouběji? Nemáte dostatek finančních prostředků k vyplacení exekuce?

Netrapte se tím a vyřešte vše elegantně.

Lukáš Hrdina konzultace

Najděte ideální řešení svého problému při prodeji či koupi

Nechcete využít kompletní služby realitní kanceláře a potřebujete pouze poradit?

Zeptejte se na cokoliv, co Vás trápí a získejte informace od profesionála bez placení vysoké provize.

Naučte se, jak prodat bez slevy a naopak za plnou cenu

Jak v 6 jednoduchých krocích získáte u zájemce maximální důvěru a prodáte mu za plnou cenu. Žádný prodávající neslyší rád větu: \"Dejte mi slevu a já to koupím\"

Vy ale nechcete být odkázaní na neustálé řeči zájemce o slevě. Vy chcete prodat za plnou cenu!

Odměna zdarma

Získejte odměnu 5.000,- Kč

Zajímalo by Vás, co pro to musíte udělat a jak je jednoduché získat 5 tisíc korun?

Chcete je také Vy?

Není tu to, co hledám!

Nenašli jste řešení svého problému? Napište mi a společně se na to podíváme. Každý problém má své řešení.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů