Můžu Vám osobně pomoci s jakýmkoliv problémem při prodeji Vaší nemovitosti

Řešíte nějaký problém při prodeji své nemovitosti a nevíte si s tím rady? Nenašli jste na internetu řešení nebo jsou pouze obecná a nic neříkající? Podvedl Vás realitní makléř a Vy nevíte kudy kam?

"Prodám dům a nevím, co všechno musím zařídit. Co má obsahovat smlouva, aby mi ji katastr nezamítl?"

"Potřebuji poradit. Mám zájemce, který chce koupit náš byt ale neplní to, co jsme si domluvili."

"Můj makléř vybral od zájemce zálohu a přestal komunikovat. Můžete mi pomoci?"

Takové jsou nejčastější otázky klientů, které mi pokládají. Jestli také řešíte nějaký problém při prodeji své nemovitosti nebo naopak chcete nemovitost koupit a nejste si úplně jistí, abyste se nespálili?

Možná řešíte podobný problém, brouzdáte internetem, ale našli jste pouze obecná řešení. Vy ale potřebujte poradit, jak to udělat konkrétně přímo ve Vašem případě.

Mám pro Vás řešení.

Zeptejte se mě na cokoliv a já se budu v danou chvíli věnovat pouze Vašemu problému. Navrhnu Vám varianty, jak to nejlépe udělat a Vy se pak sami rozhodnete, kterou z nich využijete. V danou chvíli využíváte svůj čas k tomu, abychom řešili, co konkrétně trápí Vás.

Lukáš Hrdina

realitní konzultant
Již osmým rokem zjednodušuje lidem život při prodeji jejich nemovitosti, aby prodali RYCHLE, BEZPEČNĚ a za co NEJVYŠŠÍ CENU. Je autorem dvou elektronických knih, které pomáhají prodávajícím zorientovat se na realitním trhu a obsahují kroky vedoucí k bezpečnosti celé transakce. Další rady a tipy zdarma zveřejňuje na svém blogu, publikuje i na další realitní portály. K prodeji nemovitosti využívá moderní marketingové nástroje, díky nim je průměrná doba prodeje nemovitosti 28 dní.

Co získáte?

Internet je plný zaručených rad, jak to udělat, abyste prodali rychle a za co nejvíc. Proč byste si tedy měli vybrat zrovna mě? Co vám to přinese a jak vám můžu pomoct?

 • Žádné obecné informace
  Společně se věnujeme přímo Vašemu problému a Vašemu řešení. Žádné obecné rady a návrhy, ale konkrétní postup vedoucí k Vašemu cíli.
 • Nezapadnete v davu
  Na semináři je vždy několik desítek účastníků. Tady probíhá komunikace 1 na 1. Je to pouze Váš čas a věnujeme se tedy pouze Vašim záležitostem. Nikdo jiný nám do toho nekecá. :)
 • Nástroje jako návod
  Bojíte se, že něco z naší debaty zapomenete? Mimo to, že si samozřejmě můžete psát poznámky sami, dostanete k téměř každé situaci konkrétní návod ve formě "pracovního listu".
 • Nahlédnete pod pokličku
  Díky technice dnešní doby máte možnost nahlédnout do konkrétních nástrojů, které využívám a hlavně zjistíte to důležité JAK! Můžeme také velmi jednoduše a rychle projít Vaše uzavřené smlouvy a zjistíte tak, jak jsou postavené a co od nich očekávat.

My už jsme to využili

S realitním makléřem jako jste Vy, jsem se dosud nesetkala. Mám zkušenosti s nákupem i prodejem prostřednictvím RK a musím říci, že Vy jste JEDNIČKA!!! Příjemné vystupování, skvělá spolupráce atd. Moc děkuji.
Pavla DvořáčkováSvitavy
Za 8 let prodeje jste byl ze všech makléřů zdaleka nejlepší. Pomohl jste nám změnit naše životy k lepšímu a my jsme Vám za to moc vděční!
Tom a Amy RynstonPraha
Jsem rád, že jsem si z mnoha realitních makléřů vybral právě tebe. Díky tvé profesionalitě jsem si ušetřil spoustu času,nervů a peněz. Podle mých zkušeností s tebou soudím, že by ses měl stát vzorem i ostatním lidem v oboru realit.
Ivo StasiowskiLanškroun
Děkuji za sebe i za lidi, kterým pomáháte. Musím uznat, že jsem na tyto záležitosti tupec a už jsem stačil hloupě naletět realitní kanceláři, což mě bude stát tučnou pokutu. Nu a v tom soužení, tísni a bezradnosti se ukázalo světýlko z Lanškrouna a pomáhá mi se vzchopit. Pokusím se nastudovat a uplatnit Váš postup a věřím, že mě dovede k cíli. Zdraví a děkuje Miroslav Musálek.
Miroslav Musálek
Při prodeji své nemovitosti jsem byla rozhodnutá pro využití služeb realitního makléře, abych se nemusela o nic starat. Zbývalo jenom vybrat si toho správného. Měla jsem také obavy, aby částka z prodeje pro mě byla dostatečně uspokojivá. Tyto obavy se nejenom nepotvrdily, ale částka dokonce předčila má očekávání. S Lukášem Hrdinou byla od začátku výborná komunikace s perfektním přístupem ke klientovi. Rozhodně doporučuji jeho služby dalším klientům, protože vše proběhlo na jedničku a pro mě bez starostí a částka z prodeje byla více než uspokojivá.
Ing. Hana Kalinová

Vyberte si pro sebe to nej

30-minutová konzultace
1.990,- Kč/hod
1.890,- Kč/hod
5% sleva
Objednat
Pokud potřebujete pouze poradit ohledně prodeje a nevyžadujete delší konzultaci.
120-minutová konzultace
1.990,- Kč
1.395,- Kč/hod
30% sleva
Objednat
Váš problém vyžaduje větší časový prostor a detailnější rozebrání více do hloubky.

Jak to bude probíhat?

Po vyplnění formuláře a uhrazení platby si domluvíme přesný termín, který Vám bude vyhovovat. V daný čas se spojíme přes Skype, Vy tak můžete zůstat v pohodlí svého domova. Vymezený čas je pouze a jenom Váš, řešíme Vaše problémy a Vaše nejasnosti. Všechny potřebné informace o tom, jak si zajistit správný program a jak se připravit na konzultaci, Vám přijdou emailem po vyplnění dotazníku.

Co k tomu budu potřebovat?

Určitě kvalitní připojení k internetu a program Skype. Dále doporučuji nepodcenit přípravu na konzultaci. Jenom tak využijete svůj vymezený čas na maximum. Před samotnou konzultací si zapisujte všechny své podněty a nejasnosti, které chcete vyřešit. Jestli se jedná o něco složitějšího, co představuje důkladnější přípravu, je dobré se o tom nejprve zmínit emailem. Jenom tak si z konzultace odnesete co nejvíc.

Proč to nelze po telefonu?

Za prvé: moje zkušenost je taková, že Skype zajistí větší soustředění. Ale to důležitější je, že pouze Skype nám umožní společně sdílet obrazovku našich počítačů a můžeme tedy ihned reagovat na Vaše potřeby. Nemusíme si nic vzájemně posílat a Vy tak zbytečně nepřicházíte o svůj časový prostor.

Co když nemám Skype?

Informace ke stažení tohoto programu Vám zašlu emailem po potvrzení objednávky. Stažení a instalace je velmi jednoduchá a zvládne ji každý. A kdyby náhodou ne, napíšete mi a doladíme to, aby bylo vše připraveno pro konzultaci.

Co když mi to nedá to, co od toho očekávám?

Nic neriskujete. Na jakoukoliv konzultaci máte garanci vrácení peněz. Zjistíte-li během konzultace, že nejsem ten pravý a nedokáži Vám poradit podle Vašich představ, jednoduše mi to řeknete a já Vám bez jakýchkoliv otázek vrátím všechny peníze. Jen je nutné mi to říct během probíhající konzultace, na pozdější reklamaci se nebere zřetel.

Budete spokojeni! Máte mé slovo!

Velmi mi záleží na vybudování mojí dobré pověsti. Proto chci, abyste dostali všechno, co požadujete. Velmi záleží na Vaší spokojenosti.

Nechci tedy, abyste riskovali, že vyhodíte své peníze za nějaký brak! Proto Vám dávám své slovo, že Vám vrátím všechny Vaše peníze ve chvíli, kdy se mnou nebudete spokojeni. Stačí mi to během konzultace kdykoliv říct.

Například projdeme Vaše problémy a trápení s prodejem a Vy zjistíte, že jste se nic nového nedozvěděli a v ničem Vám to nepomůže, tak mi to ještě před tím, než se na konci konzultace rozloučeníme, sdělíte a já Vám bez jakýchkoliv otázek vrátím všechny Vaše peníze. Nic tak neriskujete! 

Vyplňte formulář

S realitním makléřem jako jste Vy, jsem se dosud nesetkala. Mám zkušenosti s nákupem i prodejem prostřednictvím RK a musím říci, že Vy jste JEDNIČKA!!! Příjemné vystupování, skvělá spolupráce atd. Moc děkuji.
Pavla Dvořáčková
Děkuji za sebe i za lidi, kterým pomáháte. Musím uznat, že jsem na tyto záležitosti tupec a už jsem stačil hloupě naletět realitní kanceláři, což mě bude stát tučnou pokutu. Nu a v tom soužení, tísni a bezradnosti se ukázalo světýlko z Lanškrouna a pomáhá mi se vzchopit.
Miroslav Musálek
Za 8 let prodeje jste byl ze všech makléřů zdaleka nejlepší. Pomohl jste nám změnit naše životy k lepšímu a my jsme Vám za to moc vděční!
Tom a Amy Rynston

Vaše platba je v bezpečí, protože k ní využíváme šifrovanou platební bránu společnosti