Chcete i Vy prodat svoji nemovitost do 28 dní za MAXIMÁLNÍ možnou cenu?

A to vše BEZ STAROSTÍ a absolutně BEZ RIZIKA?

Pustili jste se do prodeje s nadějí rychlého a bez problémového obchodu, jenže ta se postupně vypařila jako pára nad hrncem a Vám začíná tikat nemilosrdný odpočet? Už to chce skutečně rychle prodat. Nechcete stále přicházet o peníze?
Nechcete pořád dokola poslouchat neustálé řeči, že za tuto nesmyslnou cenu to v žádném případě neprodáte. Zkrátka se nechcete nechat tlačit ke zdi a snižovat cenu jenom pro to, když Vám druzí tvrdí, že jinak nemáte absolutně šanci?
Už Vás unavuje denodenně vyřizovat telefonáty s neodbytnými realitními makléři, kteří Vám neustále slibují kupce o Vaši nemovitost a přitom skutek utek. Nechcete jim skočit na lep a riskovat placení vysoké provize za neprovedené služby?

Je to jenom o štěstí?

Ze sna Vás v noci budí vztek, protože sousedka svůj byt už prodala a dokonce za slušné peníze, jen ten Váš nikdo nechce?

Měla jenom štěstí?

Ukážu Vám, že to "štěstí" si zasloužíte i Vy! Jenom mu musíte jít trochu naproti.

Lukáš Hrdina

realitní makléř a konzultant
Zjednodušuje lidem život při prodeji jejich nemovitosti, aby prodali RYCHLE, BEZPEČNĚ a za co NEJVYŠŠÍ CENU. Jím prodané nemovitosti se často řadí k nejdražším na trhu a průměrně se prodají za 28 dní.

Za jak dlouho prodá Lukáš nemovitost?

0
%
do 14 dnů
0
%
do 1 měsíce
0
%
do 3 měsíců
0
%
do 1 roka

Jak vypadá takové "štěstí"?

Byt Lanškroun Dobrovského

Prodej bytu v Lanškrouně, ul. Dobrovského

prodáno za 8 dní, cena o 10% vyšší než ostatní nabídky

Pro Lukášem jsem se rozhodl, protože jsem věděl, že vše zařídí rychle, spolehlivě a jeho prezentace prodávaných nemovitostí je bezkonkurenční. Všechno se do puntíku vyplnilo, byt se prodal rychle, za dobrou cenu a já jsem byl spokojený ve všech ohledech. Rozhodně bych doporučil jeho služby dalším klientům.
Miroslav Novák
Rezervováno za 23 dní

Prodej bytu ve Svitavách, ul. Felberova

prodáno za 23 dní, cena o 8% vyšší než ostatní nabídky

Také bych Vám chtěla ještě i touto cestou poděkovat, protože s realitním makléřem jako jste Vy, jsem se dosud nesetkala. Mám zkušenosti s nákupem i prodejem prostřednictvím RK a musím říci, že Vy jste JEDNIČKA!!! Příjemné vystupování, skvělá spolupráce, neustálý kontakt atd. Moc děkuji.
Pavla Dvořáčková
Rezervováno za 8 dní

Prodej domu v Úsově

prodáno za 8 dní, cena o 25% vyšší než ostatní nabídky

Chtěla bych moc poděkovat za pomoc při prodeji mého domu panu Lukáši Hrdinovi. Od začátku až do konce vše vyřídil za mě, neustále mě informoval o následujících krocích a já jsem se tak v klidu mohla připravovat na stěhování do nového.
Květa Švédová

Prodejte svoji nemovitost za super cenu, BEZ STAROSTÍ a BEZ RIZIKA!

 

PRODEJ NEMOVITOSTI BEZ RIZIKA
 • Nelámejte si hlavu s tím, jak nemovitost připravit k prodeji a co všechno k tomu budete nezbytně potřebovat
 • Nenechte se v noci budit ze sna hrůzou, že přijdete o svůj majetek nebo o peníze, které chcete získat prodejem
 • Nevěnujte hodiny a hodiny pobíháním po různých úřadech, stáním ve frontách a hádání se s nevrlými úředníky
 • Neriskujte žádné pokuty ze strany úřadů státní správy, případně dodavatelů energií, protože něco opomenete
 • Jenom si řekněte, kolik chcete utržit prodejem své nemovitosti a na jaké číslo účtu chcete tyto peníze poslat
 • Zaplaťte provizi pouze v případě úspěšného a zcela dokončeného prodeje - žádné zálohy ani skryté poplatky

Jak to bude probíhat?

 

Obchod s nemovitostmi je o vzájemné maximální důvěře. A je jasné, že se zatím neznáme a tak nevíme, co od sebe můžeme očekávat. Proto se nejprve musíme poznat nejen my osobně, ale je také velmi důležité, abych já poznal Vaši nemovitost. A přesně k tomu slouží prvotní nezávazná schůzka, kterou společně po předchozí domluvě absolvujeme. Až poté se rozhodneme, zda má vzájemná spolupráce pro nás smysl a fungovalo by nám to. Konečné rozhodnutí bude jenom na Vás!

 1. Řekneme si vše o Vaší nemovitosti, jejím technickém a právním stavu. Určitě se pobavíme o věcech, které by nás postupem času mohly dohnat - zástavní právo, předkupní právo, daňová problematika (nejčastěji se jedná p daň z příjmu) a další.
 2. Pobavíme se také o tom, jak tyto situace budeme řešit a Vy tak budete přesně vědět, co Vás konkrétně čeká.
 3. Poté mi sdělíte svoje představy a požadavky a podíváme se do zrcadla, jestli je to vůbec reálné a za jakých podmínek.
 4. Pokud se na všem domluvíme, uzavřeme společně dohodu, abych se později nemohl vymlouvat, že jsem Vám to či ono vůbec nesliboval. Chceme přeci jednat fér a získat mezi sebou důvěru. ;-)
 5. A pak už necháte všechno na mě!

Připravím prezentaci, kterou po odsouhlasení pošleme mezi lidi. Komunikace se zájemci (hlavně ta nepříjemná s internetovými "hrdiny") se Vás netýká. Vy si pouze řeknete, které termíny prohlídek by Vám vyhovovali a o ostatní se nemusíte starat.

Všechny zájemce, se kterými přijdu na prohlídku, nejprve prověřím, abychom neztráceli čas s někým, kdo o Vaši nemovitost nemá skutečný zájem nebo na ni nemá dostatek peněz.

Všechny dohody se zájemce budou smluvně potvrzeny, aby nás nemohl tahat za nos. Konečnou verzi smluvní dokumentace samozřejmě dostanete s dostatečným předstihem k nahlédnutí. Ať víte, co podepisujete.

Budu Vám po boku až po konečné předání nemovitosti a také po odhlášení všech měřičů u dodavatelů energií.

O prodej Vaší nemovitosti se postarám od A do Z.

Kolik Vás to bude v případě úspěšného prodeje stát?

Dokud Vaši nemovitost neprodáme, nestojí Vás mé služby ani korunu. V tuto chvíli však neznám ani Vás ani Vaši nemovitost. Proto Vám neumím říct, jakou provizi za úspěšný prodej budete platit. Přesnou částku Vám řeknu na první schůzce, kde s klienty řeším konkrétní detaily obchodu.

Protože však chápu, že nechcete kupovat zajíce v pytli...

V případě, že po mě budete požadovat plný servis, abych prodej zajistil maximálně bezpečně, počítejte s provizí 5% z konečné prodejní ceny, minimálně 50.000,- Kč bez DPH.

Všechny peníze jsou na našem účtě, moc Vám za všechno děkujeme! V příštích dnech od nás můžete čekat dárek. Za 8 let prodeje jste byl ze všech makléřů zdaleka nejlepší. Pomohl jste nám změnit naše životy k lepšímu a my jsme Vám za to moc vděční! Tento dárek je to nejmenší, co jsme pro Vás mohli udělat.
Tom a Amy Rynstonprodej domu v Sázavě
Při prodeji mých pozemků jsem měl to štěstí, že jsem si z mnoha realitních makléřů vybral právě tebe. Díky tvé profesionalitě jsem si ušetřil spoustu času,nervů a peněz. Podle mých zkušeností s tebou soudím, že by ses měl stát vzorem i ostatním lidem v oboru realit.
Ivo Stasiowskiprodej pozemků v Lanškrouně
Pane Hrdino, touto cestou vám chci moc poděkovat za váš vstřícný přístup, bezva spolupráci a neustálý kontakt. O nic jsem se nemusela starat. Všechno jste za mě vyřídil sám, bylo toho hodně, protože nemovitost byla zatížena dluhem. Jsem ráda, že jsem vás poznala jako férového muže v realitách, kterých mnoho není. Doporučuji vás všem!
Marie Sýkorováprodej domu v Lanškrouně
Při prodeji své nemovitosti jsem byla rozhodnutá pro využití služeb realitního makléře, abych se nemusela o nic starat. Zbývalo jenom vybrat si toho správného. Měla jsem také obavy, aby částka z prodeje pro mě byla dostatečně uspokojivá. Tyto obavy se nejenom nepotvrdily, ale částka dokonce předčila má očekávání. S Lukášem Hrdinou byla od začátku výborná komunikace s perfektním přístupem ke klientovi. Rozhodně doporučuji jeho služby dalším klientům, protože vše proběhlo na jedničku a pro mě bez starostí a částka z prodeje byla více než uspokojivá.
Ing. Hana Kalinováprodej bytu s garáží v Lanškrouně
S Vašimi službami jsem byl spokojen na 120%!!! Vše bylo řešeno velmi rychle, bezodkladně s profesionálním přístupem. Prodej se z obchodního hlediska lehce "zašmodrchal", což pro Vás nebylo překážkou a hravě jste si s tím poradil. Spolupráce pro mě byla zásadní, neboť jsem se nemusel vlastně o nic starat a veškeré zákonné postupy, náležitosti jste zajistil tak, aby byl prodej domu zdárně dotažen do finále. Kdybych v budoucnu opět řešil problematiku s nemovitostmi, tak se na Vás jistě s důvěrou obrátím. Doporučuji všem!
Jiří Novákprodej domu v Ústí nad Orlicí
Ještě jednou Vám děkuji, moc jste mi pomohl. Noví majitelé jsou moc spokojeni a já jsem ráda, že je dům v dobrých rukou. Přeji Vám, ať se nadále daří ve Vaší dobré práci a děláte radost dalším lidem, jako jste udělal mě. Velké díky!
Hana Horákováprodej domu v Dolní Dobrouči

Na co se nejčastěji ptáte?

 

Jak to mám udělat a co pak bude následovat?

Pokud také toužíte po rychlém prodeji za maximální cenu, klikněte na žluté tlačítko a vyplňte formulář. Já Vaše údaje zpracuji a co nejdříve se Vám e-mailem či telefonicky ozvu. Řekneme si vzájemně své podmínky a konečné rozhodnutí pak bude pouze na Vás.

Co když už spolupracuji s jinou realitní kanceláří?

Inzeruje Vaši nemovitost jiná RK, ale výsledek stále nikde? Navíc máte pocit, že makléř pro prodej nic nedělá a už několik týdnů se ani neozval? A Vy přemýšlíte o změně... Já s klienty vždy nejprve řeším, jak mají nastavenou spolupráci a co se s tím dá případně dělat. Abychom neudělali nějaký unáhený krok a Vás to nestálo desetitisíce na pokutách. Pokud je to Váš případ, vyplňte formulář, který se objeví po kliknutí na žluté tlačítko, a tuto informaci uveďte do poznámek. Nejprve se pobavíme o tom, jaký způsobem můžete ukončit spolupráci, aby Vás to nic nestálo.

Co když si v průběhu spolupráce najdu zájemce sám?

Čas od času se stane, že se klientům ozve jejich známý či kamarád a má zájem o jejich nemovitost. Pokud tato situace nastane během naší spolupráce, nemusíte se obávat. I na tuto variantu jsem připraven a umím ji vyřešit férově pro obě strany. Vyplňte formulář po stisknutí na žluté tlačítko a řekneme si konkrétní postup. Jak se poté rozhodnete, bude jenom na Vás. ;-)

Roztočte konečně kola prodeje své nemovitosti naplno!

Přestaňte se trápit prodejem své nemovitosti, neriskujte metodou pokus omyl a věnujte se pouze tomu, co Vás skutečně baví! Nerozmýšlejte se a udělejte první krok pro rychlý prodej své nemovitosti za maximální možnou cenu HNED TEĎ.