Jak KONEČNĚ rozjet prodej své nemovitosti bez placení vysoké provize realitní kanceláři!

Rozhodli jste se prodat svoji nemovitost bez realitní kanceláře a počáteční nadšení vystřídalo velké zklamání z toho, že žádný zájemce není na obzoru? Navíc Vám žádný makléř nechce poradit, dokud s ním nepodepíšete smlouvu? A co kdybyste mohli získat informace od profesionála bez placení provize?

"Seděl jsem schoulený v koutě a byl jsem totálně zničený!"

Lukáš Hrdina, realitní konzultant

Lukáš Hrdina

"Jak je to vůbec možné, proč to zase nikdo nechce? Asi nejsem ten pravý a nehodím se na to!"

Tak začala moje éra realitního makléře. Vstupoval jsem do realitního světa s cílem pomáhat klientům prodat jejich dům či byt rychle a za co nejvyšší cenu. Vždyť na tom nemůže být nic tak těžkého. Prostě udělám fotky, vystavím to na internet a zájemci se jenom pohrnou.

"Tak proč mi sakra nikdo nevolá? Co mám zase prodávajícímu říct? Vždyť jsem mu slíbil, že to prodáme rychle..."

Prvotní nadšení střídá zděšení. "Co dělám špatně?"

"Fotky mám, inzerát taky, dokonce platím dost peněz za inzerci na nejnavštěvovanějším inzertním webu s realitami a stejně nikdo nevolá!"

Kdyby se jednalo o jednu nemovitost, bral bych to nejspíš tak, že jsem zrovna neměl štěstí. Neatraktivní nemovitost za vysokou cenu, špatné místo, umístěné ve svahu, žádná rekonstrukce a další a další výmluvy...

8 měsíců a žádný prodej

Jenže nešlo o jedinou nemovitost. Situace se několikrát opakovala. Bylo to vlastně vždycky stejné: udělal jsem fotky, napsal pár informací o nemovitosti, vystavil to na internet a čekal jsem.

"Teď už to konečně vyjde, tento dům je super! Perfektní lokalita, slušný stav, dobrá cena... zájemci se jenom pohrnou!"

Oči přišpendlené na mobil, který musí každou chvíli zazvonit.

Nezazvonil! Dokonce ani v další dny.

Jediné telefony od zájemců, které jsem v tu dobu vyřizoval, byly typu: "Dobrý den, volám na inzerát toho domu na prodej. Je tam možná sleva?"

Cože??? Sleva? Vždyť to ještě ani neviděl a už chce slevu? Ani náhodou!

"Tak nic, díky." tů, tů, tů...

A to jsem měl ještě štěstí, že jsem nemovitosti nabízel jako realiťák a ostatní kolegové mě nechali na pokoji. Lituju prodávající, kterým několikrát denně zvoní telefon a na druhé straně se jim realitní makléř snaží vnutit svoje služby. Někdy dokonce pod záminkou, že má zaručeně kupce právě na jejich byt či dům. Což je představa lákavá, ale skutečnost je mnohdy úplně jiná.

Zpravidla jim jde jenom o to, aby s prodávajícím uzavřeli výhradní smlouvu. Pak si to ten "vážný" zájemce záhadně rozmyslí. Nebo mu najednou neschválí úvěr...

Konečně jsem prodal

Jaký to byl báječný pocit. "Protrhla se hráz, teď už to půjde samo!"

Ale nešlo to samo. Ve skutečnosti to trvalo mnohem déle, než jsem přišel na tu správnou strategii.

Čím to je, že některá nemovitost se prodá hned a jiná se neprodá vůbec?

To byla otázka, která mi stále rozonovala v hlavě. Jenže odpověď jsem neznal.

Ani rady mých kolegů mi nešly pod kůži. "Abys prodával, musíš mít v nabídce alespoň 10 nemovitostí. Z toho se 2 prodají, další 2 se možná prodají, když se s nimi bude pracovat déle, a ostatní se neprodají."

To pro mě bylo nepřijatelné!

"To přece není možné. To mám 6 až 7 klientům tvrdit, že jejich nemovitost je neprodejná?"

Nechtěl jsem se s tím smířit!

A hlavně jsem nechtěl být tuctový realiťák, který bude nabízet desítky nemovitostí, aby se z toho nějaká ujala. Mým cílem bylo pomáhat klientům prodat jejich nemovitost podle jejich přání a potřeb. Ne jim tvrdit, že jejich dům nebo byt je neprodejný!

Cena je rozhodující! Nebo je to jinak?

Asi Vám teď v hlavě naskakuje myšlenka typu: To je jasné, když bude nemovitost předražená, tak se neprodá. Naopak, když bude cena pro zájemce přitažlivá, tak prodám hned.

Já s tím souhlasím, ale...

Najmete si odborníka proto, aby Váš dům prodal lacino? Za to přeci nemusím nikomu platit. Levně to umím prodat i sám. Můj názor je takový, že odborník by měl naopak prodat za co nejlepší cenu. A nejlepší myslím pro prodávajícího. Pro makléře je vždy jednodušší prodávat jeden z nejlevnějších bytů ve městě než některý z těch dražších.

Ale to pravé umění je na opačné straně...

Souhlasíte se mnou?

O peníze jde vždy až na prvním místě. Možná teď souhlasně přikyvujete. ;-)

Jasně, že každý z nás, kdo někdy něco prodával, chtěl získat co nejvíc peněz. A při prodeji nemovitosti tomu není jinak. Kdo z nás by nechtěl prodat výhodně a na prodeji navíc vydělat nějakou tu korunu navíc?

Jenže zákon trhu je neúprostný: zatímco prodávající chce z prodeje získat co nejvíc, kupující chce zase koupit co nejvýhodněji. Je tedy cena tím hlavním měřítkem, zda prodáte nebo ne?

Kupující zaplatí vyšší cenu v případě...

Trvalo mi několik dlouhých měsíců, než jsem si uvědomil, že cena je sice důležitý nikoliv však rozhodující faktor při prodeji nemovitosti. Samozřejmě tím nemyslím, že prodáte psí boudu za miliony, ale...

Ukážu to na příkladu:

Když se podíváte z okna svého bytu na parkoviště před domem (pokud nebydlíte v bytě, můžete se rozhlédnout na parkovišti před některým ze supermarketů), uvidíte tam překvapivě auta. Ale není tam jenom jeden druh aut. Jsou tam Škodovky, Dacie ale také Mercedesy, BMW a jiné luxusní značky.

Proč si lidé kupují auta za vyšší cenu?

Vždyť i Dacie splní Váš cíl a doveze Vás z bodu A do bodu B. A teď si představte, že byste nemuseli řešit peníze. Cena by při pořízení auta nebyla pro Vás hlavním kritériem. Koupili byste si radši Dacii nebo BMW?

Neznám Vaši odpověď, ale já bych si rozhodně vybral BMW. Ostatně většina lidí, kterým jsem tuto otázku položil mi odpověděla stejně: "Kdyby měl ty peníze, tak bych si určitě koupil BMW!"

Ale proč?

Vždyť i Dacie Vás doveze na místo, kam potřebujete? A navíc BMW stojí asi o milion víc! ;-)

Kupující musí přesně vědět, za co dává svoje peníze a co za ně získá!

A stejné je to při prodeji nemovitosti? Proč by někdo kupoval stejný byt za vyšší cenu, když nevidí ten rozdíl?

Jak může vypadat prodej i Vaší nemovitosti?

Jednoho dne jsem se dostal ke klientům, kteří chtěli z rodinných důvodů prodat svůj byt. Na tom by ještě nebylo nic tak zvláštního, kdyby za něj nechtěli balík.

Ano! V tu samou dobu se stejné byty ve městě prodávali mnohem levněji.

Měl jsem tedy 2 možnosti:

 1. Mohl jsem se snažit prodávající přesvědčit, že musí s cenou jít razantně dolů, jinak neprodají
 2. A nebo tu výzvu přijmout a udělat všechno pro to, abychom prodali za nejvyšší cenu v městě

Mám rád výzvy!

Udělal jsem všechno jinak než doposud a výsledek:

Rezervováno za 11 dní

za cenu o 30% vyšší než ostatní nabídky

Nebyla to náhoda!!!

V tu dobu to byl pro mě zásadní zvrat! Najednou jsem začal objevovat kouzla té správné strategie prodeje. Samozřejmě jsem měl pochybnosti, zda to nebyla náhoda. Přeci jenom se byt najednou prodal velmi rychle a myslím, že kdyby byly takové byty 2, oba bychom prodali!

Stejnou strategii jsem začal používat pravidelně pro všechny nemovitosti a výsledek byl vždy podobný:

rychlý prodej za vyšší cenu než bylo obvyklé

Konečně jsem našel správnou strategii!

 

Jak můžete rozjet prodej své nemovitosti a neplatit za to provizi?

Teď se asi ptáte: "Jak se můžu dostat k takovým informacím? Chci svoji nemovitost také prodat rychle a za co nejvyšší cenu!"

Normálně by Vám nezbývalo nic jiného, než oslovit jednoho z realitních makléřů. Ten však bude trvat na podepsání smlouvy o zprostředkování a do té doby Vám mnoho informací neřekne. A Vy pravděpodobně nechcete platit celou (často nehoráznou) provizi!

Vy však nyní můžete mít ty správné informace mnohem jednodušeji!

Často se na mě obrací prodávající z různých koutů republiky s žádostí o radu a já jsem jim ještě donedávna neuměl s jejich prodejem skutečně pomoct. Všechno bylo moc zdlouhavé.

Než jsme se spojili po telefonu, než jsme si přeposlali všechny nástroje a dokumenty...

Prostě to trvalo moc dlouho a výsledek byl pro prodávající téměř nulový. 

Proto vznikly online konzultace!

Jednoduše se s klientem spojíme online, každý z nás sedí ve svém pohodlí a odpadá tak zdlouhavé nahánění a cestování. Navíc si domluvíme termín, který nám oběma vyhovuje. Ať už je to během dne a nebo večer.

A probíráme konkrétní případ prodeje jeho nemovitosti. Žádné obecné návody, ale stanovujeme konkrétní plán prodeje, aby každý mohl využít strategii, která vede k rychlému prodeji za co nejvyšší cenu.

Klient si nadále prodává svoji nemovitost sám, aby nemusel platit provizi realitní kanceláři, ale může využít moje rady a návody. Přesně tedy ví, jak na to, co má dělat a jak postupovat, aby se přiblížil k úspěšnému prodeji.

Jak prodat nemovitostKdo je Lukáš Hrdina?

Lukáš Hrdina je realitní makléř a konzultant. Od roku 2012 zjednodušuje lidem život při prodeji jejich nemovitosti, aby prodali rychle, bezpečně a za co nejvyšší cenu.

Klienti jeho služby mohou využít buď osobně, kdy se dokáže kompletně postarat  o celý prodej jejich nemovitosti, nebo formou online konzultací, kdy ukazuje postupy a poskytuje rady prodávajícím, kteří se rozhodli prodat svoji nemovitosti sami bez účasti realitní kanceláře.

Přes složité začátky v realitním oboru se nyní může pyšnit touto úspěšností:

Kdo je Lukáš Hrdina

Lukášovi další články a tipy můžete najít také na:

a mnohé další...

Co má udělat prodávající, aby se o jeho nemovitost zájemci začali doslova přetahovat?

Vždy, když něco prodáváme, chceme to udělat rychle a ideálně na tom ještě vydělat. Za ty roky jsem poznal, že s nemovitostmi to není jiné. Prodávající chce prodat za co nejvyšší cenu, v určitý čas a hlavně tak, aby ho nikdo neošulil.

Nejčastěji s klienty na konzultacích řešíme, že mají inzerát, ale žádný zájemce na obzoru. Jediné telefony, které vyřizují, jsou hovory s neodbytnými realitními makléři, kteří ani nerespektují větu uvedenou v inzerátu ve znění: "Nechci RK!"

Proto nejprve analyzujeme situaci. Zjistíme, co prodávající očekává, jak rychle potřebuje peníze a hlavně kolik. Dále řešíme dosavadní výsledky a proč nejsou takové, jaké očekával.

Zájemce musí vědět přesně, za co platí!

Pravidla obchodu jsou jednoduchá. Buď kupujícího zaujmete a poté si ho udržíte a nebo se jednoduše otočí a jde o dům dál. A to určitě nechcete! ;-)

Vaším cílem je vzbudit v zájemci tyto pocity:

#1 NADŠENÍ

"To je to pravé, to musím mít!"

#2 PŘESVĚDČENÍ

"Skutečně to stojí za to!"

#3 DŮVĚRA

"Vím přesně, co kupuji!"

 

Když se Vám to podaří, garantuji Vám, že zájemci se jenom pohrnou. A co víc, budete velmi blízko k tomu, aby Vám zaplatili celou Vámi požadovanou cenu!

 

Možná si nyní říkáte: "Dobře, ale co pro to mám udělat?"

Pokud nechcete hledat realitního makléře a platit mu vysokou často až neadekvátní provizi, ukážu Vám, jak to zvládnete sami.

Bude nutné:

 • Udělat důkladnou analýzu své nemovitosti
  Zjistit si, jaké jsou silné a slabé stránky mého domu či bytu vůči ostatním na trhu
 • Stanovit správnou cenu
  Ať se nám to líbí nebo ne, každý z nás chce koupit výhodně. Nebo mít alespoň ten pocit.
 • Připravit lákavou prezentaci
  Z nabídky Vaší nemovitosti se musí stát doslova MAGNET na zájemce

No dobře, to zní logicky, ale...

Já vím, že se Vám to nyní zdá složité a naskakuje Vám spousta otázek. Pravděpodobně to budou tyto:

 • Jaká je silná a jaká naopak slabá stránka mé nemovitosti?
 • Jak mám zjistit všechny informace o své nemovitosti?
 • Jaké informace o nemovitosti jsou pro kupujícího doslova klíčové?
 • Jak stanovit tu skutečně správnou cenu?
 • Jaké vnější vlivy působí na cenu mojí nemovitosti?
 • A co když na prodeji nechci prodělat a naopak prodat co nejlíp?
 • Jak udělat inzerát pro zájemce opravdu lákavý?
 • Jak upravit fotky, aby lákaly a přitahovaly?
 • Jaké informace mám napsat do inzerátu?
 • Mám napsat všechny informace nebo si něco nechat na potom?
 • Kam umístit inzerát, aby ho vidělo co nejvíc lidí?
 • Jak to udělat...

A nejspíš mnoho dalších, že?

Však, kdybych je měl všechny vypsat, bylo by to na hodiny a hodiny...

Ale já mám pro Vás nabídku:

Ukážu Vám konkrétně JAK NA TO!

Připravil jsem pro Vás unikátní příležitost, jak získat odpověď na všechny Vaše otázky!


 

#1 Analyzujeme a připravujeme vše na prodej

60 minut Vašich otázek a mých odpovědí na ně

 • analýza dosavadních výsledků při prodeji Vaší nemovitosti
 • zjištění silných a slabých stránek Vaší nemovitosti
 • zaměření se na silné stránky a jejich zdůraznění při prodeji
 • jaká jsou Vaše očekávání a co od prodeje nemovitosti očekáváte
 • co prodejem potřebujete vyřešit a jaká cena je požadovaná cena

Zkrátka odhalíme, proč to zatím nevyšlo a jak to změnit!

Běžná cena: 1.990,- Kč


 

Lukáš Hrdina konzultace

#2 Vytváříme skutečný MAGNET na zájemce

60 minut na úpravu prezentace Vaší nemovitosti

 • jak nafotit nemovitost, aby přilákala zájemce
 • jak fotky upravit a na co si dát pozor při samotné prezentaci
 • jak napsat inzerát, aby zaujal ale nepřehltil (co je důležité)
 • kde inzerovat, aby Vás to nezruinovalo, ale mělo to smysl
 • tajný tip: jak zadarmo oslovit tisíce lidí na internetu

Uděláme z Vaší nabídky neodolatelnou nabídku!

Běžná cena: 1.990,- Kč


 

To vše z pohodlí Vašeho domova a dnes ZA ZVÝHODNĚNÝCH PODMÍNEK!

Můžete si tak ze své nemovitosti udělat přitažlivé lákadlo zájemců!

Co získáte, když se rozhodnete ještě dnes?

 1. dostatek času pro Vaše otázky k odhalení přešlapů
 2. konkrétní a jasné odpovědi ušité na míru Vaší nemovitosti
 3. konečně správný návod prověřený desítkami úspěšných prodejů
 4. více volného času pro sebe a své koníčky
 5. možnost zetat se na cokoliv, co Vás zajímá při prodeji nemovitosti
 6. 2 x 60 minut na řešení Vašeho konkrétního problému při prodeji Vaší nemovitosti

Běžně v celkové hodnotě 3.980,- Kč

Ušetřete dnes 50%

a získejte tak dvě 60 minutové konzultace za cenu JEDNÉ

za 3.980,- Kč    1.990,- Kč

POZOR! Nabídka je omezená a platí již jen:

Rozhodnutí je pouze na Vás!

VAROVÁNÍ!

Pro koho to rozhodně NENÍ?

Upozorňuji, že moje nabídka se nebude líbit lidem

 • kteří nechtějí věnovat svůj čas prodeji své nemovitosti
 • kteří tomu nechtějí obětovat ani pár hodin týdně 
 • kteří si hodlají objednat služby realitního makléře
 • kteří očekávají, že se jim o kompletní prodej postará realitní kancelář
 • kteří hledají Arabelin prsten, jehož otočením se vše zázračně promění
 • kteří chtějí zaplatit často až neadekvátní provizi realitnímu makléři
 • kteří zkrátka nechtějí nic udělat pro prodej své nemovitosti

Naopak je to učeno všem:

 • kteří touží prodat svoji nemovitost rychle a za výhodných podmínek
 • kteří nechtějí platit za služby, které nakonec stejně nevyužijí
 • kteří zkrátka nechtějí platit vysokou provizi a vše stejně zařizovat sami
 • kteří si hodlají vše kolem prodeje své nemovitosti ohlídat a být v obraze
 • kteří chtějí využít strategii ověřenou desítkami uskutečněných obchodů
 • kteří chtějí mít možnost vybírat si z kupy zájemců
 • kteří naopak nechtějí neustále snižovat cenu, aby vůbec někdo koupil
 • kteří prodávají svoji nemovitost kdekoliv v České republice

Otázka tedy zní:

Patříte mezi takové prodávající?

Chcete mít možnost prodat svoji nemovitost rychle, za co nejvyšší cenu a přitom neplatit celou provizi?

Chcete získat konkrétní informace týkající se právě Vaší nemovitosti?

Pokud je odpověď ano, rád se Vám budu osobně věnovat.

Zajistěte si svoji zvýhodněnou možnost dokud je čas.

A stojí to vůbec za to?

Neznám Vaši situaci ani Vaši nemovitost, tak to těžko mohu posoudit za Vás. Ale jsem přesvědčený o tom, že se minimálně posunute o krok dál a získáte tak větší možnosti při prodeji své nemovitosti.

A jestli neprodáváte vybydlenou garsonku za 10.000.000,- Kč, tak ten krok bude HÓÓÓDNĚ velký! ;-)

Nemáte co ztratit!

Nerozhodujte se nyní, jestli to stojí za to. Jednoduše si mě vyzkoušejte. Máte na to 60 minut.

Jakmile během první 60 minutové konzultace zjistíte, že Vám nemám co dát a že to za to nestojí, stačí mi to říct a já Vám vrátím bez zbytečných otázek všechny peníze. 

Ano, čtete dobře - všechny peníze Vám vrátím. Tak moc té strategii věřím, že jdu do toho "rizika". ;-)

Máte mé slovo!

Skutečně to bude fungovat?

Všechny peníze jsou na našem účtě, moc Vám za všechno děkujeme! V příštích dnech od nás můžete čekat dárek. Za 8 let prodeje jste byl ze všech makléřů zdaleka nejlepší. Pomohl jste nám změnit naše životy k lepšímu a my jsme Vám za to moc vděční! Tento dárek je to nejmenší, co jsme pro Vás mohli udělat.

Tom a Amy RynstonPraha

Také bych Vám chtěla ještě i touto cestou poděkovat, protože s realitním makléřem jako jste Vy, jsem se dosud nesetkala. Mám zkušenosti s nákupem i prodejem prostřednictvím RK a musím říci, že Vy jste JEDNIČKA!!! Příjemné vystupování, skvělá spolupráce, neustálý kontakt atd. Moc děkuji.

Pavla DvořáčkováSvitavy

Při prodeji mých pozemků jsem měl to štěstí, že jsem si z mnoha realitních makléřů vybral právě tebe. Díky tvé profesionalitě jsem si ušetřil spoustu času,nervů a peněz. Podle mých zkušeností s tebou soudím, že by ses měl stát vzorem i ostatním lidem v oboru realit.

Ivo StasiowskiLanškroun

S Vašimi službami jsem byl spokojen na 120%!!! Vše bylo řešeno velmi rychle, bezodkladně s profesionálním přístupem. Prodej se z obchodního hlediska lehce "zašmodrchal", což pro Vás nebylo překážkou a hravě jste si s tím poradil. Spolupráce pro mě byla zásadní, neboť jsem se nemusel vlastně o nic starat a veškeré zákonné postupy, náležitosti jste zajistil tak, aby byl prodej domu zdárně dotažen do finále. Kdybych v budoucnu opět řešil problematiku s nemovitostmi, tak se na Vás jistě s důvěrou obrátím. Doporučuji všem!

Jiří NovákÚstí nad Orlicí

Při prodeji své nemovitosti jsem byla rozhodnutá pro využití služeb realitního makléře, abych se nemusela o nic starat. Zbývalo jenom vybrat si toho správného. Měla jsem také obavy, aby částka z prodeje pro mě byla dostatečně uspokojivá. Tyto obavy se nejenom nepotvrdily, ale částka dokonce předčila má očekávání. S Lukášem Hrdinou byla od začátku výborná komunikace s perfektním přístupem ke klientovi. Rozhodně doporučuji jeho služby dalším klientům, protože vše proběhlo na jedničku a pro mě bez starostí a částka z prodeje byla více než uspokojivá.

Ing. Hana KalinováPraha

Děkuji Vám za nás všechny za Vaši vstřícnost a profesionalitu. Děkuji Vám za pochopení a trpělivost. Děkuji Vám za všechny služby, které jste nám poskytl. Děkuji Vám za velmi příjemné vystupování při každém setkání. Váš přístup k práci nás přesvědčil, že není všechno „shnilé“ v tomto státě, ale že jsou i firmy a lidé, kterým lze věřit. Přeji Vám hodně štěstí a dalších úspěchů.

Radka Bielčiková s rodinouDolní Dobrouč

Na Vaši práci a ochotu bylo vždy spolehnutí. Byl jste vytrvalý a díky stálému řešení a vymýšlení nové strategie dům prodal. Za to moc děkuji!

Jiří MatoušekKrálíky

Odpovědi na Vaše nejčastější otázky:

Jak to bude probíhat?

Po vyplnění formuláře a objednání Vám do emailu přijde zálohová faktura. Jakmile ji uhradíte, e-mailem si domluvíme termín, aby nám oběma vyhovoval a mohli jsme se do toho pustit. Všechny konzultace probíhají přes Skype.

Co k tomu budu potřebovat?

Ideálně si připravte všechny informace o Vaší nemovitosti, které mi můžete poslat předem emailem, abychom se během konzultace nezdržovali. Také si napište všechny otázky, které Vás napadnou. Tento je čas je totiž jenom Váš. ;-)

Můžu to využít i jinak?

Samozřejmě! Ten čas je jenom Váš a budeme se věnovat Vašim problémům. Nejčastěji řeším s klienty právě nastavení celého prodeje, aby celá transakce byla co nejrychlejší a prodávajícíc získal co nejvíc peněz. Ale také jsme už například řešili, jak se lze vyvázat ze smlouvy s realitní kanceláří, která nedokázala sehnat zájemce a prodávající měl zájemce svého. A logicky tak nechtěl platit provizi za něco, za co vlastně realitka nemohla. Takže řešit můžeme vlastně cokoliv. ;-)

Co když nezvládnu správně vyplnit formulář?

Vše je velmi jednoduché a intuitivní. Systém Vás sám upozorní na případné nedostatky a přesně Vám ukáže, kde je potřeba co vyplnit.

Jakým způsobem uhradím fakturu?

Zálohovou fakturu můžete uhradit ihned přes platební bránu GoPay a to online platební kartou, online bankovním převodem nebo bežným bankovním převodem. V takovém případě je nutné počítat s cca 1-2 denní lhůtou pro uhrazení.

Nevyužiji 2 x 60 minut konzultace. Jde se domluvit individuálně?

Ano. Ze svojí zkušenosti klienti nejvíc využívající 60 minut nebo 90 minut, protože potřebují řešit jiný problém než výše uvedený. Ceník naleznete na http://realitnikonzultace.cz/osobni-realitni-konzultace/. Kdybyste si ani tak nevybral(a), tak mi jednoduše napište na lukas@realitnikonzultace.cz.

Zajímá mě něco dalšího a nenašel jsem odpověď na svoji otázku

V takovém případě mi napište e-mail na lukas@realitnikonzultace.cz a domluvíme se.

Ušetřete dnes 50%

a získejte tak dvě 60 minutové konzultace za cenu JEDNÉ

za 3.980,- Kč    1.990,- Kč

POZOR! Nabídka je omezená a platí již jen:

Rozhodnutí je pouze na Vás!

PS Pospěšte si a nenechávejte rozhodnutí na poslední chvíli. Nabídka platí jen na omezenou dobu.

PPS Nic neriskujete. Jakmile během první konzultace zjistíte, že nejsem pro Vás ten pravý, jednoduše mi to řeknete ještě než se rozloučíme a já Vám bez dalších otázek vrátím peníze. Máte tak 60 minut na vyzkoušení. ;-)

PPPS A ještě poslední věc, těším se na spolupráci! ;-)