Reference

Co mi napsali spokojení klienti, kterým jsem zjednodušil život při prodeji jejich nemovitosti

Příběh jedné reference

Hlavně to už prodejte, prosím!

​Tak tento úkol jsem dostal od majitelky, která se přes 2 roky snažila prodat svůj dům, na který vzhledem ke svému věku ji docházely síly. Nemovitost celou dobu nabízela konkurenční realitní kancelář s výhradním zastoupením.

Úkol zněl jasně: vypovědět smlouvu s předchozí RK, která k tomu nebyla příliš ochotná a poté co nejrychleji prodat​.

Za 29 dní bylo zarezervováno

​Celé 2 roky bez jediné prohlídky, bez jakýchkoli informací od makléře, který měl tuto nemovitost na starost. Výpověď smlouvy byla nakonec akceptována a my jsme se do toho mohli pustit.

​6. září jsme stanovili důkladný plán prodejepřipravili dům k prezentaci a poslali do inzerce.

První reakce na sebe nenechala dlouho čekat a všichni jsme se mohli těšit na prohlídku. Po druhé prohlídce jsme si se zájemci plácli a 4. října jsme podepsali rezervační smlouvu​.

Vánoce již rodina trávila v novém!

Ještě jednou Vám děkuji, moc jste mi pomohl. Noví majitelé jsou moc spokojeni a já jsem ráda, že je dům v dobrých rukou. Přeji Vám, ať se nadále daří ve Vaší dobré práci a děláte radost dalším lidem, jako jste udělal mě. Velké díky!

Hana Horákováprodej domu Dolní Dobrouč

Byl jednou jeden sen – sen o jistotě, klidu a pohodě. Šest lidí z jedné rodiny si usmyslelo, že si vybuduje ostrůvek pohody v dnešním stresujícím světě. A tak začalo dlouhé hledání toho pravého ořechového – vlastního domečku. Dnes už bydlíme, vše je zařízeno a máme za sebou první společné Vánoce. Sen se stal skutečností. Díky Vám.

Radka Bielčiková s rodinoukupující

Všechny peníze jsou na našem účtě, moc Vám za všechno děkujeme! V příštích dnech od nás můžete čekat dárek. Za 8 let prodeje jste byl ze všech makléřů zdaleka nejlepší. Pomohl jste nám změnit naše životy k lepšímu a my jsme Vám za to moc vděční! Tento dárek je to nejmenší, co jsme pro Vás mohli udělat.

Tom a Amy Rynstonprodej bývalého mlýna v Sázavě

Také bych Vám chtěla ještě i touto cestou poděkovat, protože s realitním makléřem jako jste Vy, jsem se dosud nesetkala. Mám zkušenosti s nákupem i prodejem prostřednictvím RK a musím říci, že Vy jste JEDNIČKA!!! Příjemné vystupování, skvělá spolupráce, neustálý kontakt atd. Moc děkuji.

Pavla Dvořáčkováprodej bytu Svitavy

Při prodeji mých pozemků jsem měl to štěstí, že jsem si z mnoha realitních makléřů vybral právě tebe. Díky tvé profesionalitě jsem si ušetřil spoustu času,nervů a peněz. Podle mých zkušeností s tebou soudím, že by ses měl stát vzorem i ostatním lidem v oboru realit.

Ivo Stasiowskiprodej pozemků v Lanškrouně

S Vašimi službami jsem byl spokojen na 120%!!! Vše bylo řešeno velmi rychle, bezodkladně s profesionálním přístupem. Prodej se z obchodního hlediska lehce "zašmodrchal", což pro Vás nebylo překážkou a hravě jste si s tím poradil. Spolupráce pro mě byla zásadní, neboť jsem se nemusel vlastně o nic starat a veškeré zákonné postupy, náležitosti jste zajistil tak, aby byl prodej domu zdárně dotažen do finále. Kdybych v budoucnu opět řešil problematiku s nemovitostmi, tak se na Vás jistě s důvěrou obrátím. Doporučuji všem!

Jiří Novákprodej domu Ústí nad Orlicí

Při prodeji své nemovitosti jsem byla rozhodnutá pro využití služeb realitního makléře, abych se nemusela o nic starat. Zbývalo jenom vybrat si toho správného. Měla jsem také obavy, aby částka z prodeje pro mě byla dostatečně uspokojivá. Tyto obavy se nejenom nepotvrdily, ale částka dokonce předčila má očekávání. S Lukášem Hrdinou byla od začátku výborná komunikace s perfektním přístupem ke klientovi. Rozhodně doporučuji jeho služby dalším klientům, protože vše proběhlo na jedničku a pro mě bez starostí a částka z prodeje byla více než uspokojivá.

Ing. Hana Kalinováprodej garáže a bytu Lanškroun

Pane Hrdino, touto cestou Vám chci poděkovat za váš vstřícný přístup, bezva spolupráci a neustálý kontakt. O nic jsem se nemusela starat. Všechno jste za mě vyřídil sám, bylo toho hodně, protože nemovitost byla zatížena dluhem. Jsem rádá, že jsem vás poznala jako férového muže v realitách, kterých mnoho není. Doporučuji vás všem!

Marie Sýkorováprodej domu Dolní Třešňovec

Děkuji Vám za nás všechny za Vaši vstřícnost a profesionalitu. Děkuji Vám za pochopení a trpělivost. Děkuji Vám za všechny služby, které jste nám poskytl. Děkuji Vám za velmi příjemné vystupování při každém setkání. Váš přístup k práci nás přesvědčil, že není všechno „shnilé“ v tomto státě, ale že jsou i firmy a lidé, kterým lze věřit. Přeji Vám hodně štěstí a dalších úspěchů.

Radka Bielčiková s rodinoukoupě domu Dolní Dobrouč

Na Vaši práci a ochotu bylo vždy spolehnutí. Byl jste vytrvalý a díky stálému řešení a vymýšlení nové strategie dům prodal. Za to moc děkuji!

Jiří Matoušekprodej domu Králíky

Díky Vaší spolupráci jsem mohla ušetřený čas v klidu a bez starostí věnovat svým vnoučatům. Bylo opravdu příjemné s Vámi spolupracovat. Ještě jednou moc děkuji a přeji příjemnou spolupráci s dalšími klienty!

Danuše Studenáprodej domu v Lanškrouně

Díky Vám za perfektní servis a lidský přístup. Nemusela jsem se vůbec o nic starat a přesto jsem cítila jistotu, že všechno klapne podle plánu. Mohla jsem se naplno věnovat svým zájmům a starosti o prodej přehodit na Vás.

Jitka Šírlováprodej domu v Mistrovicích

Díky spolupráci s Vámi jsem si ušetřil spoustu starostí a hlavně času, který jsem mohl věnovat tomu, co mě baví! Ještě jednou moc díky!

Josef Brdíčkoprodej domu Dětřichov u Svitav

Chcete také mít možnost napsat mi takovou referenci?

Tak už na nic nečekejte a napište mi.

Zjednodušte si život při prodeji nemovitosti i Vy! 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů