Jak prodat nemovitost BEZ RIZIKA, najít VÁŽNÉHO ZÁJEMCE do 1 měsíce, 

a přitom prodeji nevěnovat ani MINUTU VOLNÉHO ČASU NAVÍC

Nelámejte si hlavu tím co, kdy a kde musíte při prodeji nutně zařídit nebo jak to udělat, aby Vás nikdo neošulil. I prodej nemovitosti si můžete skutečně užít!

Prodáváte nemovitost nebo o tom uvažujete?

V takovém případě jste jistě přemýšleli, jakou možnost zvolit, aby pro Vás bylo co nejvýhodnější. Pustit se do prodeje na vlastní pěst, i když to bude poprvé nebo oslovit realitního makléře, který se o prodej postará za Vás.

Všude slyšíte, že varianta prodeje přes realitní kancelář je špatná. A tak zjišťujete, co všechno musíte udělat a zařídit, aby prodej proběhl bez rizika. Možná se Vám vkrádají myšlenky, zda to vůbec zvládnete.

Nechcete přeci věnovat hodiny a hodiny svého volného času prodeji nemovitosti jenom proto, abyste nepodcenili nebo neopomenuli žádné zákonné povinnosti a chcete aby vše klaplo podle Vašich představ.

Mám pro Vás ideální řešení, které je navíc:

Bez rizika

Za služby zaplatíte až po prodeji nemovitosti. Nic tak neriskujete. Když se nemovitost neprodá, nebudu po Vás chtít ani korunu.

Bez starostí

Jenom mi na začátku řeknete, kolik peněz z prodeje chcete a kdy Vám mají přijít na účet. O ostatní už se postarám já. Vy děláte to, co Vás baví.

Chci dělat to, co mě skutečně baví a nevěnovat se prodeji

Jsem pro Vás skutečně ten pravý?

Abych prodal Vaši nemovitost podle předem stanoveného plánu (často to bývá prodat co nejrychleji a nejvyšší nabídce), využívám nejenom k prezentaci moderní technologie. V tomto případě je důležitá nejenom kvantita ale také kvalita.

Video, které vytvoří emoce

Podle statistik návštěvnosti inzerátů zájemci více klikají na ty, které obsahují video. Navíc video dokáže v zájemci rozpoutat emoce.

Na osobní prohlídku pak přicházejí pouze skuteční zájemci, kteří opravdu uvažují o koupi. Šetří tak Váš čas.

Fotografie, které zaujmou

První místo, kam míří oči zájemce, který listuje nabídkami nemovitostí, jsou fotografie. Proto se řídím heslem: "Očima se kupuje, penězi platí!"

Nafotím Vaši nemovitost tak, že ji ani sami nepoznáte!

Sociální sítě to "vytroubí" všem

Vy potřebujete, aby o prodeji Vaší nemovitosti věděl každý!

Na facebooku je registrováno téměř 5 milionů Čechů, kteří zde tráví každou volnou chvilku. Zajistím, aby se nabídka právě Vaší nemovitosti šířila rychlostí blesku.

Vy totiž nechcete nabízet a odhalovat své soukromí dlouho, Vy chcete bleskově prodat.

Vidělo 7.000 uživatelů
Vidělo 8.000 uživatelů
Vidělo 9.000 uživatelů

Ani Google se před námi neschová

Využijeme i další možnost, jak prosadit Vaši nabídku před oči zájemců je optimalizace textů, aby je vyhledávače jako Google či Seznam zobrazovali na prvních místech.

Počítejte také s tímto, to je pro mě samozřejmost:

  • zajištění kompletní smluvní dokumentace pro katastr nemovitostí včetně advokátní úschovy celé kupní ceny
  • prověření dostatečné bonity zájemce a zajištění všech domluvených podmínek podepsáním rezervační smlouvy
  • kompletní komunikace s úřady včetně úhrady správních poplatků spojených s převodem vlastnického práva
  • ověření zájemce, domluvení termínů a osobní vedení jednotlivých prohlídek se zájemci o Vaši nemovitost
  • vypracování protokolu o předání nemovitosti, osobní účast u předání a zároveň odhlášení u dodavatelů všech energií
  • po celou dobu Vám budu v případě potřeby k dispozici a můžete si být jistí, že Vás s ničím nenechám ve štichu
0%
nemovitostí prodám do 1 měsíce
0%
nemovitostí prodám do 3 měsíců
Chci taky prodat za 1 měsíc

Chcete si také ušetřit čas, nervy a peníze?

Všechny peníze jsou na našem účtě, moc Vám za všechno děkujeme! V příštích dnech od nás můžete čekat dárek. Za 8 let prodeje jste byl ze všech makléřů zdaleka nejlepší. Pomohl jste nám změnit naše životy k lepšímu a my jsme Vám za to moc vděční! Tento dárek je to nejmenší, co jsme pro Vás mohli udělat.

Tom a Amy Rynstonprodej domu v Sázavě u Lanškrouna

Také bych Vám chtěla ještě i touto cestou poděkovat, protože s realitním makléřem jako jste Vy, jsem se dosud nesetkala. Mám zkušenosti s nákupem i prodejem prostřednictvím RK a musím říci, že Vy jste JEDNIČKA!!! Příjemné vystupování, skvělá spolupráce, neustálý kontakt atd. Moc děkuji.

Pavla Dvořáčkováprodej bytu Svitavy

Při prodeji mých pozemků jsem měl to štěstí, že jsem si z mnoha realitních makléřů vybral právě tebe. Díky tvé profesionalitě jsem si ušetřil spoustu času,nervů a peněz. Podle mých zkušeností s tebou soudím, že by ses měl stát vzorem i ostatním lidem v oboru realit.

Ivo Stasiowskiprodej pozemků v Lanškrouně

S Vašimi službami jsem byl spokojen na 120%!!! Vše bylo řešeno velmi rychle, bezodkladně s profesionálním přístupem. Prodej se z obchodního hlediska lehce "zašmodrchal", což pro Vás nebylo překážkou a hravě jste si s tím poradil. Spolupráce pro mě byla zásadní, neboť jsem se nemusel vlastně o nic starat a veškeré zákonné postupy, náležitosti jste zajistil tak, aby byl prodej domu zdárně dotažen do finále. Kdybych v budoucnu opět řešil problematiku s nemovitostmi, tak se na Vás jistě s důvěrou obrátím. Doporučuji všem!

Jiří Novákprodej domu v Ústí nad Orlicí
Chci si také ušetřit čas, nervy a peníze

Kolik Vás to bude stát?

Chci zaplatit pouze v případě úspěšného prodeje!

Do té doby jsem svůj úkol nesplnil a nemám tedy právo po Vás cokoliv chtít!

Přesnou výši provize Vám řeknu až na první schůzce podle toho, jaké služby se rozhodnete využít.

Ale nechci před Vámi nic tajit. V případě plného servisu počítejte s provizí 5% s konečné kupní ceny nemovitosti, minimálně 50.000,- Kč bez DPH.

Chci dělat to, co mě skutečně baví a nevěnovat se prodeji